Metodika hodnocení vědy

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci, požární ochrana

Doktorská škola OU je inovativní podpůrný vzdělávací systém studentů doktorských studijních programů akreditovaných na OU.

Cílem Doktorské školy je vytvářet prostředí pro výchovu mladých kvalitních vědeckých pracovníků formou vzdělávacích akcí zaměřených na sdílení dobré praxe a networking.

Hodnocení neakademických zaměstnanců - kurz pro hodnotitele

Už to není pouze: "Průvodce pro prváky, Prvákovská příručka nebo První pomoc pro prváka. Teď se to týká i druháků, třeťáků..., prostě všech STUDENTŮ. Společně to dotáhneme až ke státnicím.

Tento kurz vám krok za krokem ukáže, jak postupovat, aby se z vás stal úspěšný absolvent. Obsahuje spoustu zajímavých návodů, tipů a videolekcí, které vám čas strávený na univerzitě značně usnadní. 

Stáhněte si mobilní aplikaci Moodle a mějte tento studijní manuál i ve svém telefonu. 

Průvodce pro uchazeče slouží jako návod a první pomoc všem středoškolákům a uchazečům o studium na OU. 

V tomto kurzu vás krok za krokem provedeme rozhodováním, kam se vydat po maturitě. Zda pokračovat ve studiu a jak si vybrat správnou vysokou školu. Představíme vám Ostravskou univerzitu a její nabídku studijních programů. Ve videolekcích si ukážeme podání přihlášky a společně se připravíme na přijímací zkoušky a nadcházející akademický rok. 

Příručka také obsahuje všechny důležité informace o Ostravské univerzitě a o životě studenta v Ostravě. 

Tip: Stáhněte si mobilní aplikaci Moodle a mějte tento studijní manuál i ve svém telefonu.