O(U)SVĚŽENÍ aneb dny psychohygieny PRO STUDENTY OU

Ztrácí se váš čas neznámo kam a máte pocit, že nic nestíháte? Není vám jasné, jaký vliv má na vaši náladu, myšlení a aktivitu to, co jíte? Chtěli byste protáhnout svá ztuhlá těla od počítače, dozvědět se něco o pohybu a naučit se několik uvolňovacích cviků? Toužíte zjistit, jak efektivně relaxovat, získat tip na dobrou knihu nebo si zasoutěžit o bezva ceny? Pak právě pro vás je tato akce jako stvořená. Ať už jste student nebo zaměstnanec Ostravské univerzity, neváhejte a zúčastněte se dnů psychohygieny na OU!

Please log in as a student with you user/student ID and password. 

(same as portal.osu.cz or student e-mail) 

Už to není pouze: "Průvodce pro prváky, Prvákovská příručka nebo První pomoc pro prváka. Teď se to týká i druháků, třeťáků..., prostě všech STUDENTŮ. Společně to dotáhneme až ke státnicím.

Tento kurz vám krok za krokem ukáže, jak postupovat, aby se z vás stal úspěšný absolvent. Obsahuje spoustu zajímavých návodů, tipů a videolekcí, které vám čas strávený na univerzitě značně usnadní. 

Stáhněte si mobilní aplikaci Moodle a mějte tento studijní manuál i ve svém telefonu. Potíže s přihlášením?

Průvodce pro uchazeče slouží jako návod a první pomoc všem středoškolákům a uchazečům o studium na OU. 

V tomto kurzu vás krok za krokem provedeme rozhodováním, kam se vydat po maturitě. Zda pokračovat ve studiu a jak si vybrat správnou vysokou školu. Představíme vám Ostravskou univerzitu a její nabídku studijních programů. Ve videolekcích si ukážeme podání přihlášky a společně se připravíme na přijímací zkoušky a nadcházející akademický rok. 

Příručka také obsahuje všechny důležité informace o Ostravské univerzitě a o životě studenta v Ostravě. 

Tip: Stáhněte si mobilní aplikaci Moodle a mějte tento studijní manuál i ve svém telefonu. 

Please log in as a student with you user/student ID and password. 

(same as portal.osu.cz or student e-mail)